Dobre oświetlenie

Kiedy dekorator wnętrz pracuje nad zleconym mu projektem, bardzo w bardzo wielu przypadkach szuka inspiracji w sieci. Niekiedy inspiruje się schematami, które już kiedyś stworzył.

Na 100 procent nigdy nie powiel ichniejszym, bo każdy taki projekt musi być oryginalny i wspaniały. NawetDosłownie jeśli upodobania klientów w wielu kwestiach są zbieżne lub takie same. W każdym takim przypadku trzeba dokonywać zmian, bo całkiem inaczej klient mógłby zarzucić projektantowi brak profesjonalizmu. Jeżeli już w danym pomieszczeniu zastosowano stojące lampy Tom Dixon, to w innym szuka się wykorzystywaniaużywania dla lamp innego rodzaju albo choćby w innej formie.
W pracy nad takimi schematami uwzględnia się nie tylko panujące w aranżacji wnętrz trendy, niemniej jednak przede wszystkim oczekiwania klientów. Jeżeli już na przykład podobają im się lampy moooi, to takie wprowadza się do projektu o ile zależy im na tym, żeby z ich mieszkań nie zniknęły rodzinne pamiątki, a jedynie zmieniono ich rodzaj ekspozycji, to takie zalecenia należy wziąć pod uwagę. Nie w każdej chwili bowiem ludzie wolą ażeby ichniejszym mieszkania konwertować diametralnie. To z całkowitą czyli stu procentową pewnością dotyczy sytuacji, kiedy aranżowanie wnętrz posiada dotyczyć tych, które już jakoś są urządzone. Tam, gdzie nie posiada niczego można dowolnie projektować, gdzie umieści się lampy Tom Dixon czy odpowiednie meble. Byleby to zyskało aprobatę zleceniodawcy. W przypadku aranżowania wnętrz urządzonych, sprawa jest bardziej skomplikowana, jednakże specjalistyczny architekt wnętrz poradzi sobie z takim zamówieniem bez najmniejszego dylematu. Tym bardziej, o ile pracuje w danym fachu kilkanaście lat.
Więcej: Lampy MOOOI.

Dodaj komentarz