Feromony męskie

Feromony są substancjami, które produkowane są przez rośliny i zwierzęta. Feromony produkują również ludzie. To szalenie delikatne substancje zapachowe, które mogą mieć bardzo zróżnicowane działanie. W świecie zwierząt mocne feromony decydują o tym, jaką pozycję dany osobnik zajmuje w stadzie.

Mają także duży wpływ na elegancja płciową. Mogą także spełniać funkcje ochronne, ostrzegawcze i wabiące. Są one na tyle skuteczne, że zaczęto je wyprodukować na skalę przemysłową.
Decyzje takie poparto licznymi badaniami, które potwierdziły, że działanie feromonów jest naprawdę spore i że dzięki nim postrzeganie danej osoby ma możliwość być de fakto inne. W tym momencie tworzy się te substancje w celach sprzedażowych. Zwykle sprzedawane są w drogeriach i perfumeriach, gdzie albo dolewa się je do wybranych perfum albo decyzję o ich użyciu zostawia się klientowi. Wtedy on sam ma możliwość stosować feromonów wtedy, kiedy woli, a nie za każdym razem, gdy stosuje kupionych perfum. O tym, czy feromony są skuteczne na co dzień przekonuje się kilka osób. A te, które miały okazję doświadczyć ichniejszym funkcjonowania, nie umieją zwykle już z nich zrezygnować. Feromony zazwyczaj posiadają wpływ na ich życie zawodowe i osobiste. Jeżeli feromony są stosownie dozowane zwykle jest to wpływ pozytywny. Takie substancje mogą posiadać wpływ na atrakcyjność płciową i pozycję, jaką zajmuje się w pracy. To szczególnie chętnie wykorzystywane substancje przez przedstawicieli handlowych albo osoby, które w swojej pracy muszą zarządzać ludźmi. Feromony ułatwiają im to zadanie.
Warto sprawdzić: czy feromony naprawdę działają.

Dodaj komentarz