Obsługa wózka paletowego

Pan Antoni od kilkudziesięciu lat pracuje w jednym zakładzie produkcyjnym. Jest cenionym pracownikiem nie jedynie z racji swojego doświadczenia.

Posiada on też dużą wiedzę, którą dzieli się z każdym, kto do jego zakładu dołącza. A w ciągu lat, takich ludzi przewinęła się cała masa. Przyjmowano wszak tylu chętnych do tego żeby obsługiwać wózek paletowy masztowy. Nie każdemu takie prace odpowiadały. Dla jednych były zbyt nudne, dla innych zbyt uciążliwe. Niekiedy ludzie rezygnowali z tej pracy, bo decydowali się na inna.
Pan Antoni nie narzekał i nie wybrzydzał. Choć zaczynał jako osoba, która obsługiwała wózki paletowe wysokiego składowania, przenigdy nie wymigiwał się od swoich obowiązków. Tym bardziej , że nie w każdym momencie szło mu w pracy tak, jak by chciał. Zdarzały się sytuacje kryzysowe i takie, w których dostawał reprymendy. Z w pewnych sytuacjach jednak jego zaangażowanie i praktykę zaczęły przynosić efekty. Praca zaczęła sprawiać mu coraz większą radość, bo wiedział gruntownie co ma robić i na jakich zasadach działa zakład produkcyjny w którym pracuje. Z czasem zyskał on bardzo duży szacunek pracodawców. Choćby nie konsultowali oni z nim tego, czy oklejarka cena jest taką, która należy za nią zapłacić, to wiedzieli idealnie, że mogą oni na pomoc Antoniego liczyć w każdej chwili. Czy chodziło o przyuczenie nowego pracownika, czy przyjście na zastępstwo, o ile ktoś w danym dniu nie mógł przyjść do pracy. Pan Antoni miał także bardzo odpowiedni wpływ na innych pracowników. Umiał ichniejszym przekonać do przyjścia do pracy w sobotę czy niedzielę, jeżeli wymagała tego pilna sytuacja.
Zobacz również: piła tarczowa przemysłowa.

Dodaj komentarz