Projektowanie i malowanie murali

Ozdabianie starych budynków muralami miejskimi cieszy się coraz większą popularnością w naszym kraju. Jest to perfekcyjny sposób na nadanie drugiego życia dla starego, szpetnego budynku. Oprócz tego coraz częściej murale miejskie są uważane za przepiękną sztukę uliczną i trafiają na listę obowiązkowych atrakcji turystycznych danego miasta.

Malowanie murali zdecydowanie nie jest łatwym zajęć. Samo przygotowanie projektu jest już niesamowicie trudnym misją i wymaga doświadczenia , a oprócz tego sporej kreatywności. Jeżeli więc interesuje was zbudowanie nowego muralu w waszej dzielnicy, to warto podjąć współpracę z najlepszymi artystami. Na pewno chętnie przyjmą wasze zlecenie i wykonają dla was mural projekt, który przypadnie wam do gustu i spełni wszystkie wasze wymagania.
Artyści uliczni w każdym momencie próbują tworzyć własne własne dzieła. Warto zatem pozwolić dla artysty na chociaż lekką inwencję twórczą, aby wytworzony przez niego mural oddawał charakter jego dotychczasowym pracy. Murale projekty wykonywane są przez co najmniej kilka tygodni. Specjalista musi szczegółowo rozrysować całą wielkość muralu oraz wymyślić jego wygląd uwzględniając właściwie każdy szczegół. Po skończonych pracach nad projektem zostaniecie zaproszeni na jego oficjalną prezentację. O ile zaprezentowany mural przypadnie wam do gustu, to artysta rozpocznie kolejną część projektu, czyli jego malowanie. Od raz podjętej decyzji nie będzie już odwrotu, dlatego warto dokładnie prześledzić projekt i podjąć ostateczną decyzję tylko wówczas, kiedy będzie do niej w stu procentach przekonani.
Źródło: malowanie muralu.

Dodaj komentarz