Najlepszy sposób na przetestowanie oprogramowania

Zasadniczym wyposażeniem każdej księgowej jest specjalistyczny program. To właśnie on umożliwia codzienne księgowanie wszystkich faktur , a oprócz tego innych dokumentów. W teraźniejszych czasach na polskim rynku można wyszukać kilka świetnych kodów księgowych, zatem dość ciężko jest podjąć decyzję o zakupieniu jedynie tego jednego, najlepszego.

Program księgowy kupuje się na licencję wymagającej stałej, comiesięcznej opłaty. Warto zatem wcześniej ze starannością sprawdzić, czy dany program księgowy jest wart waszych środków inwestycyjnych. Wersja demo Comarch Optima dostępna jest w pełni za darmo przez okres sześćdziesięciu dni. Jest to zdecydowanie wystarczający czas, aby dokładnie sprawdzić konkretny program księgowy i wycenić, czy jest on warty waszych środków finansowych. Warto zatem skorzystać z wersji demo Comarch ERP Optima, skoro nie wiąże się to z poniesieniem żadnych dodatkowych kosztów.
Zainstalowanie wersji demo skryptu Optima zajmie wam maksymalnie kilka minut. Po jego uruchomieniu rozpocznie się odliczanie sześćdziesięciu dni okresu użytkowania skryptu. Po jego zakończeniu będziecie musieli sami zdecydować, czy chcecie wykupić pełną wersję tego skryptu. Jego cena wcale nie jest wyższa, niż innych skryptów dostępnych na polskim rynku. Cieszy on się jednakże ogromną popularnością wśród księgowych, gdyż umożliwia na szybką i efektywną pracę. Posiada również bardzo prosty interfejs, dzięki czemu wręcz mało doświadczone, nowe księgowe są wstanie szybko nauczyć się obsługiwania tego kodu.
Zobacz również: demo Comarch Optima.

Dodaj komentarz