Wynajem samochodu bez sprawdzania bik

Jeżeli marzy nam się np luksusowy Mercedes lub BMW, a niestety mamy złą historię kredytową, to nie powinniśmy się zamartwiać, ponieważ działają firmy, które oferują wynajem długoterminowy aut bez sprawdzania historii kredytowej oraz weryfikowania w KRD.
Długoterminowy wynajem samochodu – co trzeba wiedzieć?
Pamiętajmy o tym, że zdecydowana większość firm skrupulatnie weryfikuje swoich klientów, sprawdzając wpisy w biurze informacji kredytowej, jak też w KRD. Jeśli posiadamy negatywne wpisy, to wówczas szanse na zyskanie finansowania na wynajem auta są bardzo małe.

Na szczęście działają również firmy, które bez sprawdzania historii kredytowej pozytywnie akceptują wnioski dotyczące wynajmu długoterminowego aut należących do różnorakich marek a także modeli. Jest to oferta skierowana zarówno do klientów biznesowych, a więc firm i spółek, które potrzebują we własnejej flocie aut na przykład aut dostawczych, niemniej jednak także do klientów indywidualnych, którzy po prostu nie mogą normalnie funkcjonować bez sprawnego samochodu. Warto pamiętać o tym, że wypożyczalnia audi to także Mercedes, BMW, Ford czy Citroen. Wybór jest ogromny, więc pewnością uda nam się wybrać samochód, który będzie dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb. Warto mieć na uwadze o tym, że aby uzyskać propozycję, trzeba skontaktować się z firmą, a wówczas przedstawiciel przygotuje dla nas elektrycznie dopasowaną ofertę. Ze stuprocentową pewnością wypożyczalnia pojazdów bez sprawdzania historii kredytowej to rozwiązanie, które osobom zadłużonym pozwoli wynająć samochód.

Sprawdź: cennik wynajmu samochodu Katowice.

Dodaj komentarz