Jakie usługi oferuje radca prawny?

Coraz więcej osób zyskuje świadomość, że w przypadku problemów natury prawnej może skorzystać z pomocy specjalistów, takich jak radcy prawni. Kancelarie radców prawnych udzielają kompleksowej pomocy prawnej, która dotyczy między innymi sporządzania umów, uchwał oraz pozwów do sądów oraz urzędów, jak również związana jest z wsparciem prawnym, czy również reprezentowaniem mocodawców przed sądami urzędami czy też organami administracji publicznej oraz instytucjami bankowymi oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi.
Co warto mieć świadomość tego na temat pomocy udzielanej przez radców prawnych?
Należy zacząć od tego, że radcy prawni wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom różnorakich grupy klientów oferują fachową oraz wszechstronną pomoc, która obejmuje między innymi prowadzenie procesów sądowych, także w sprawach karnych.

Pamiętajmy też o tym, że radcy prawni udzielają wsparcia przy uzyskiwaniu odszkodowania i zadośćuczynienia ze strony towarzystwa ubezpieczeniowego, które powinno być wypłacone z tytułu wypadku drogowego czy też komunikacyjnego. Dodatkowo, udzielają też wszechstronnego wsparcia w przypadku sprawy spadkowej, a zatem np dotyczący uzyskania zachowku czy też prawa nabycia spadku a także podziału spadku pomiędzy spadkobiercami. Jest to też pomoc związana z zaciągniętymi kredytami frankowymi w instytucjach bankowych, która tyczy się unieważnienia kredytu lub również ustalenia nowych dogodnych dla klienta warunków spłaty kredytu. Jak się więc okazuje, radcy prawni udzielają swoim klientom elastycznie dopasowanej do ich potrzeb pomocy prawnej.

Sprawdź: radca prawny piotrków

Dodaj komentarz