Tradycje weselne

Wesele jest takim wydarzeniem, które wspomina się latami. W bardzo wielu sytuacjach przedmiotem tych wspomnień są wydarzenia o pozytywnym charakterze, a niekiedy zupełnie odwrotnie.

Nie właściwie każde ponieważ wesele wygląda i przebiega tak samo. Nierzadko zdarza się tak, że mimo usilnych starań dochodzi do wydarzeń, których wolałoby się uniknąć. Może się na przykład zdarzyć tak, że sprzęt, jaki ma do dyspozycji DJ na wesele Kraków, zawiedzie. Na 100 procent wielu z nich jest przygotowanych na takie okoliczności, jednakże w każdej sytuacji sprawia to swego rodzaju zamęt.
Na wielu weselach podaje się alkohol. Chyba nie ma wesel, gdzie go nie ma, a alkohol, jak wiadomo, robi z ludźmi cuda. Jeżeli ktoś posiada słabą głowę lub staje się nadpobudliwy po alkoholu, to ma możliwość dojść na weselu do przeróżnego rodzaju kłótni i nieporozumień. Wujkowi z Czeladzi ma możliwość nie spodobać się zatrudniony na wesele wodzirej Kraków. I o awanturę bardzo łatwo. Choć ludzie starają się pilnować i robią wszystko, aby zachować fason na weselu, nie zawsze się to udaje. I takie wydarzenia teraz wspomina się po latach. Z pewnością, kiedy udaje się uniknąć awantur i kłótni podczas wesela, to jest to powód do dumy. I niekiedy zdarza się tak, że konferansjer Kraków dziękując gościom za udaną imprezę, jest z nimi zupełnie szczery. Choćby są i tacy goście weselni, którzy czekają na jakąś bójkę, czy kłótnię. Bo tak jest ciekawiej. Wtedy wesele wspomina się jako to, na którym Tomek stracił ząb, a wujo Mietek złamał sobie nos. Historie weselne są przekazywane przez pokolenia, o ile z całą pewnością jest się czym chwalić.
Więcej: Dj na wesele Kraków.

Dodaj komentarz