Wieczór kawalerski

Kiedy jest się świadkiem albo świadkową na ślubie, to w pewnym stopniu wyróżnienie, ale i obowiązki. Taka osoba musi zachować fason.

Nie może wszak upić się na weselu, bo przyniesie młodemu czy młodej wstyd. Musi też być należycie ubrana, bo oprócz młodymi to ona będzie również w centrum sugestie. Poza tym obowiązkiem świadków jest zorganizowanie wieczoru panieńskiego i kawalerskiego. To spotkania, które są jakby pożegnalną imprezą za stanem wolności. Ichniejszym charakter zależy głównie od tego, w jak sposób lubią bawić się osoby, które na takie imprezy zostaną zaproszone. Wieczór panieński czy kawalerski może być zwykła domówka. Ale może też być imprezą w wynajętym domku czy w klubie nocnym. Wszystko zależy od pomysłowości jej organizatora.
Na takim spotkaniu bardzo w znaczącej liczbie sytuacji pojawiają się tancerze erotyczni. Niewątpliwie nie jest to zasada, natomiast w większości przypadków tak w tej chwili jest, że striptiz męski przeprowadza się na wieczorach panieńskich, a tancerka erotyczna jest wynajmowana na wieczory kawalerskie. Taki pokaz nie trwa długo, to zwykle maksymalnie pół godziny. Jednakże to bardzo ciekawe pół godziny. Z pewnością taki występ ma właściwa porę, bo nikt nie woli żeby striptizerka czy chippendales przybył na taka imprezę pół godziny po jej rozpoczęciu. To kategorycznie za wcześnie. Najlepszą pora na taki pokaz jest mniej więcej środek imprezy, gdy to już humory dopisują uczestnikom. Wtedy kategorycznie zupełnie inaczej reagują na takie pokazy taneczne. Alkohol sprawia, że uczestnicy są bardziej odważni i śmielsi. Żywiej reagują na tancerza, nie krepują się.
Polecana strona: striptiz męski.

Dodaj komentarz