Nagroda dzielny pacjent

Najmłodsze dzieci nie preferują wizyt u lekarza i stomatologa. Istnieją jednakże sposoby, by zachęcić je do wizyty w gabinetach lekarskich a także dentystycznych. Takim właśnie sposobem są nagrody dla dzielnego pacjenta.

Takie rozwiązanie efektywnie redukuje u dziecka strach oraz niepokój, a równocześnie pozostawia pozytywne wrażenia. Dzięki temu później dziecko bez lęku przychodzi na kolejne wizyty i już nie obawia się zabiegu czy badania.
Nagrody dzielny pacjent – co można wybrać?
Funkcje nagrody dla dzielnego pacjenta może spełniać sporo różnych przedmiotów. Są to nie tylko mini zabawki, niemniej jednak również kolorowe naklejki z postaciami z bajek, które można umieszczać na meblach albo plecaku. Równie popularny jest dyplom dzielnego pacjenta, który lekarz albo dentysta wręcza dziecku po zakończonej wizycie. Dziecko jest ten sposób docenione, a jednocześnie zachęcone do przychodzenia na kolejne wizyty. Takie drobne upominki sprawiają, że dzieci z większą ochotą przychodzą do gabinetów lekarskich. Jednak to stomatologa zazwyczaj obawiają się bardziej i tych wizyt unikają z większą determinacją. Stąd też nagrody dla dzieci stomatologia są kategorią produktów, które cieszą się narastającym zainteresowaniem w gronie właścicieli i menedżerów gabinetów stomatologicznych. Na prawdę często wybierane są np bezcukrowe cukierki albo breloczki w kształcie ząbków. Ciekawym pomysłem są też kolorowe pojemniczki na ząbki. Rolę edukacyjną odgrywają kolorowanki, na których przedstawione są zasady dbania o zęby.

Źródło informacji: dla dzielnego pacjenta.

Dodaj komentarz