Każdy marzy o niesamowitych wakacjach

Z nami możesz zabrać swojego pupila w każdą trasę. Będzie podróżował bezpiecznie i komfortowo, w kabinie albo w części ładunkowej. Zarezerwuj swoją eskapada z wyprzedzeniem i upewnij się, że masz wszystkie wymagane dokumenty podróżne.

 W współzależności od miejsca docelowego obowiązują różnorakie zasady i przepisy dotyczące podróżowania samolotem ze zwierzętami. Dlatego zarezerwuj swoją wyprawa z wyprzedzeniem i przedstaw oryginalne wersje dokumentówe własnejego zwierzęcia. Należą do nich dokumenty importowe, eksportowe i tranzytowe oraz jego świadectwa zdrowia i szczepień. Jeżeli zwierzę nie zostanie wpuszczone do danego kraju, ponieważ nie miało wymaganych szczepień, właściciel musi zapłacić za loty powrotne.
 
Komfortowe podróżowanie
Wszystkie zwierzęta, w tym koty, psy, zwierzęta egzotyczne i gady, muszą być zabezpieczone przed szkodami i urazami podczas podróży lądowej, powietrznej lub morskiej. W każdym momencie warto sprawdzić stan zdrowia zwierzęcia przed każdą dłuższą podróżą, ażeby upewnić się, że jest ono zdolne do podróży. Świadectwa zdrowia lub inne dokumenty mogą być wymagane, gdy zabierasz swojego zwierzaka na pokład samolotu lub do innego kraju. Dowiedz się, co jest wymagane z wyprzedzeniem. Transportery dla zwierząt domowych muszą być wystarczająco duże, ażeby zwierzę mogło wygodnie położyć się, obrócić i stanąć w naturalnej pozycji. Transporter powinien być bezpieczny, by zwierzę nie mogło uciec albo zostać zranione, niemniej jednak jednocześnie zapewniać odpowiednią wentylację. Transporter dla Twojego zwierzęcia powinien być świetny dla gatunku zwierzęcia, które przewozisz. Przykładowo węże i inne gady wymagają innego rodzaju transportera niż kot lub pies. Jeśli nie jesteś pewien, jakiego rodzaju transportera musisz użyć dla swojego zwierzęcia, porozmawiaj z lekarzem weterynarii. Wakacje z pupilem to wyjątkowy pomysł, ale warto dodać aby nasze zwierzątko czuło się zawsze komfortowo.
Źródło: wakacje dla nastolatków.

Dodaj komentarz