Zalety sztucznych rzęs

Sztuczne rzęsy stały się w ostatnim czasie rzeczywistym hitem. Widujemy coraz w dodatku kobiet z cudownie podkreślonymi oczami i mega długimi rzęsami. Nie są spore naturalne, dlatego że w naturze rzadko kiedy dana dziewczyna może mieć takie rzęsy długimi, czarnymi gęstymi rzęsami odróżniają się przede wszystkim kobiety wschodu, niemniej jednak u nich są jakieś granice gęstości tych rzęs.

Z kolei europejki nie mają tak gęstych rzęsy, więc sztuczne rzęsy są dla nich doskonałym rozwiązaniem. Sztuczne rzęsy otwierają oczy, sprawiają, że oprawa oczu staje się bardziej widoczna i czasami wręcz nie wymaganie już makijażu.
Oko wygląda bardzo atrakcyjnie, nie powinniśmy się malować zatem oszczędzamy czas, nie powinniśmy wykonywać demakijażu, więc znowu oszczędzamy czas. Są poprawnie same plusy tego rozwiązania. Rzęsy na pasku wybierane są okazyjnie, natomiast do stałego noszenia wybiera się kępki rzęs mocowane metodą dwie:1, 1:1 albo przykładowo metodą objętościową, gdzie do jednej naturalnej rzęsy przykleja się kilka sztucznych rzęs – rozwiązań w tym zakresie jest wiele i zdecydowanie najlepsze stylistki rzęs umieją wyczarować de facto bardzo gęste i bardzo długie rzęsy u kobiety, która naturalnie mają rzęsy rzadkie, cienkie i krótkie. Sztuczne rzęsy prezentują się bardzo okazale i zmieniają wygląd twarzy. Dlatego powinno się być tutaj ostrożnym, aby nie przesadzić żeby twarz nie zyskała wyrazu groteskowości. Czasami może się tak stać wówczas, gdy stylistka rzęs przesadzi przyklei nam de fakto bardzo dużo i bardzo gęstych rzęs, które sprawią nienaturalne złudzenie.
Polecam: rzęsy na pasku.

Dodaj komentarz