Dzielny pacjent – naklejki

W narastającej liczbie gabinetów lekarskich oraz stomatologicznych ukazują się na stałe drobne upominki przeznaczone dla najmniejszych pacjentów, a więc dzieci. Musimy sobie zdawać sprawę, że takie niewielkie gadżety, np takie jak naklejki dzielny pacjent, są bardzo cenne dla każdego dziecka, dlatego warto je używać przy każdej wizycie dzieci.
Naklejki nagrody dla dzieci- co należy mieć świadomość tego?
Trzeba zacząć od tego, że wizyta u lekarza czy także dentysty jest dla dziecka stresująca, na prawdę bardzo często wiąże się także ze strachem.

Dlatego warto stosować takie sposoby, które pozwalają dziecku poczuć się dużo lepiej w gabinecie lekarskim czy te stomatologicznym. Nie ulega wątpliwości, że takim właśnie sprawdzonym przynoszącym bardzo dobre efekty sposobem są dzielny pacjent zabawki. Są to drobne gadżety, które wręczane są dzieciom w trakcie wizyty. Mogą być to przykładowo gadżety nawiązujące do dbałości o zęby, a więc przykładowo breloki z w kształcie zębów czy też szczoteczek do zębów. Pamiętajmy o tym, że takie drobne upominki czy również naklejki dla dzielnego pacjenta sprawdzą się zarówno u dentystów, jak też w gabinecie pielęgniarek czy gabinecie lekarskim. Warto nagradzać niezbyt duże dzieci, tak by wizyta lekarska czy także stomatologiczna nie kojarzyła im się ze strachem i stresem, a z czymś pozytywnym, co wywołuje uśmiech na twarzy. Dzięki temu każda kolejna wizyta będzie przebiegała w bardziej przyjaznej atmosferze, a to będzie korzyść nie tylko i wyłącznie dla dziecka, niemniej jednak też dla dentysty, lekarza oraz rodziców.

Więcej informacji: dzielny pacjent nagrody.

Dodaj komentarz